Planista

Lokalizacja: małopolska Trzebinia
Kategoria: Praca biurowa
Typ zatrudnienia: Pełny Etat
Wynagrodzenie brutto: 10000 PLN/m-c

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie harmonogramów,
  • Planowanie kolejności robót,
  • Współpraca z poszczególnymi działami,
  • Ciągła współpraca z Kierownikami budowy oraz Kierownikami robót,
  • Tworzenie zestawień i analiz,
  • Praca z dokumentacją kontraktu,
  • Sporządzanie raportów dziennych, tygodniowych i miesięcznych w języku angielskim i polskim,
  • Uczestnictwo w radach budowy.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność analitycznego myślenia – umiejętność oceny, formułowania wniosków oraz opiniowania rozwiązań,
  • Zaawansowana znajomość MS Excel (praca z bardzo dużą ilością danych),
  • Zaawansowana znajomość MS Project
  • Umiejętność samodzielnego tworzenia raportów i analiz (znajomość struktur baz danych),
  • Nastawienie na wynik oraz efekty pracy
  • Kreatywność i zaangażowanie celem usprawniania i rozwoju istniejących procesów,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Dofinansowanie ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych do wczasów pod gruszą, kolonii dla dzieci, działalności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej dla pracowników i dzieci,
  • Dofinansowanie do kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny finansowaną przez pracodawcę,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Premię roczną,
  • Kartę Multisport,
  • Nauka języka angielskiego i włoskiego,
  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Służbowy telefon i laptop.

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx