Brygada bitumiczna – Elektronik / Operator rozkładarki, frezarki, walca

Lokalizacja: małopolska Trzebinia
Kategoria: Brygada bitumiczna Operatorzy sprzętu Praca fizyczna
Typ zatrudnienia: Pełny Etat
Wynagrodzenie brutto: 42 zł/godz.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa sprzętu na terenie budowy,
  • praca przy robotach drogowych w obrębie autostrady A4 Katowice-Kraków, brak delegacji,
  • kontrola stanu technicznego używanego sprzętu,
  • dbanie o powierzone mienie i jakość wykonywanych robót bitumicznych,
  • gotowość do wykonywania prac fizycznych,
  • przestrzeganie zasad BHP,współpraca z zespołem budowy.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie przy robotach asfaltowych w obsłudze rozkładarki, frezarki oraz walca drogowego,
  • uprawnienia na obsługę maszyn budowlanych (walce, układarki, frezarki),
  • doświadczenie przy układaniu nawierzchni asfaltowych,
  • czynne prawo jazdy kat. B,zaangażowanie w powierzone obowiązki, dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • płatne nadgodziny 50% i 100%,
  • bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku, fundusz socjalny, dofinansowanie wydatków na wydarzenia kulturalne i sportowe dla pracowników i ich dzieci, program emerytalny,
  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez Pracodawcę,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • kartę MultiSport,
  • dofinansowanie na posiłki profilaktyczne,
  • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych poprzez kursy, które są w pełni finansowane przez Pracodawcę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • premie roczne,
  • niezbędne narzędzia pracy i kompletną odzież roboczą,darmowe zakwaterowanie.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 781 999 000.

Prosimy pamiętać o zawarciu w CV odpowiedniej klauzuli RODO.

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx