Starszy Kosztorysant ds. Przetargów i Ofertowania

Kategoria: Budownictwo Finanse / Ekonomia Zamówienia publiczne
Typ zatrudnienia: Pełny Etat
Lokalizacja: Trzebinia

Charakterystyka stanowiska i zakres obowiązków:

  • samodzielne przygotowywanie przetargów dla zamawiających będących podmiotami publicznymi i prywatnymi
  • monitorowanie rynku zamówień publicznych i ocena możliwości spółki wzięcia udziału w przetargu
  • analiza dokumentacji przetargowej
  • sporządzanie obmiarów i przygotowanie kalkulacji do składanej oferty
  • wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców z branży, niezbędnych do wyceny
  • analiza otrzymanych ofert i sporządzanie porównań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność korzystania z oprogramowania do kosztorysowania (na przykład Norma Pro) i MS Office
  • przynajmniej trzyletnie doświadczenie w ofertowaniu do przetargów lub kosztorysowaniu robót
  • znajomość rynku producentów, dostawców i wykonawców

Mile widziane:

  • umiejętność pracy w zespole, silne cechy przywódcze w organizacji i zarządzaniu zespołem roboczym
  • znajomość prawa zamówień publicznych i procedur przetargowych
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dopłaty do wypoczynku pracowników, dzieci pracowników, działalności kulturalnej, edukacyjnej i sportowo-rekreacyjnej pracowników i ich dzieci
  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • roczną premię
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • możliwość bezpłatnego zakwaterowania w nowocześnie wyposażonych pokojach gościnnych dla pracowników

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx