Inżynier budowy

Lokalizacja: małopolska Trzebinia
Kategoria: Budownictwo Inżynieria Nadzór budowy Praca biurowa
Typ zatrudnienia: Pełny Etat
Wynagrodzenie brutto: 6000 PLN/m-c

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie kierownika budowy w zakresie powierzonych budów
  • przyjmowanie materiałów dostarczonych na teren budowy,
  • przygotowanie raportów dotyczących stanu zaawansowania prac podwykonawców,sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego z zakresem dokumentacji projektowej

Nasze wymagania:

  • ukończone studia w specjalności drogowej,
  • wykształcenie wyższe związane z budownictwem,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programów MS Word i MS Excel,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • ambicja, zaangażowanie i chęć stałego rozwoju,
  • otwartość i chęć pracy w zespole,komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji dużych kontraktów,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • dofinansowanie do kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • dofinansowanie ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych do wczasów pod gruszą, kolonii dla dzieci, działalności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej dla pracowników i dzieci,
  • prywatna opieka medyczna pracownika i rodziny finansowana przez pracodawcę,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • premia roczna,
  • karta MultiSport,
  • naukę j. angielskiego oraz włoskiego,
  • służbowy telefon i laptop,
  • bezpłatny parking do dyspozycji Pracowników,kawę i herbatę bez ograniczeń.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 781 999 000.

Prosimy pamiętać o zawarciu w CV odpowiedniej klauzuli RODO.

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx